SON HABERLER » Yetkin ÖZKUL ve Ana sponsoru D. Turkish Yönetim kurulu Başkanı Serge DAYAN,15-06-2015 Saat 20H30 Kadim ÖZDEMİR in sunduğu Pimg Radio France’ın Arene Sport köşesi programının stüdyo konukları olacaklardır.

  • xxxxx

user

Yetkin ÖZKUL ve Ana sponsoru D. Turkish Yönetim kurulu Başkanı Serge DAYAN,15-06-2015 Saat 20H30 Kadim ÖZDEMİR in sunduğu Pimg Radio France’ın Arene Sport köşesi programının stüdyo konukları olacaklardır.

ozkul 19-06-2015

Değerli dinleyicilerimiz, MUAY THAİ Boks Thai dalında 5 Defa Dünya şampıyonu olmuş Sporcumuz Yetkin ÖZKUL ve Ana sponsoru D. Turkish Yönetim kurulu Başkanı Serge DAYAN, 19-06-2015 6. şamoıyna için Paris te yapacağı maç öncesi, 15-06-2015 Saat 20H30 Kadim ÖZDEMİR in sunduğu Pimg Radio France’ın Arene Sport köşesi programının stüdyo konukları olacaklardır.
Program esnasında bilet kazanabilr, Programa katılabilir duygu ve düşüncelerinizi kendileri ile paylaşabilirsiniz.
PİMG RADİO FRANCE – PARİS İMPARATOR FM,mi
Karasal Yayınla PARİS ve LYON da Arabalarınızda DAB+ RNT ile Dinlemeniz mümkün olduğu gibi,Cep telefonlarınızdan aplıkasyonumuz * pimgradio *yu, App Store veya Google Play den indirerek Dünyanın her yerinden bizleri dinleyebilirsiniz,
Ayrıca, Bilgisayarlarınızdan, Cep telefonlarınızdan- http://turkishradyo.com/ veya http://parisimparatorfm.com/ dan takip edebilirsiniz
Mesajlarınız için, Pour vos Dédicaces, http://parisimparatorfm.com/istekyap.html,
15-06-2015 saat 20H30 de gerçekleşecek bu önem arz eden programı eğer çok önemli bir işiniz yoksa kaçırmamanızı öneririz.
Programa canlı telefon bağlantıları ile katılmak mümkün olduğu gibi, bugünden sorulmasını istediğiniz soruları e-mail ya da telefonla bildirebilirsiniz.
http://parisimparatorfm.com/istekyap.html ve pimgradio@gmail.com
Tel Canlı yayın 0033 148 69 70 56
PIMG Radyo, Avrupa’daki Türklerin sesi olmayı bugüne kadar gösterdiği gibi daha etkin bir biçimde yayınlarını sürdürmekte kararlıdır.
Kamuoyunun dikkatine Saygıyla duyurulur.
Kadim Özdemir.

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER