SON HABERLER » Yaşar ile kültür sanat ve şiir programı. 23-09-2019 Gecenin rengleri, dünyaca ünlü orkestra şefi, IBRAHIM YAZICI ve ünlü sanatçı ve yazar UMAY UMAY program konularımız .

  • xxxxx

user

Yaşar ile kültür sanat ve şiir programı. 23-09-2019 Gecenin rengleri, dünyaca ünlü orkestra şefi, IBRAHIM YAZICI ve ünlü sanatçı ve yazar UMAY UMAY program konularımız .

Yaşar ile kültür sanat ve şiir programı. 23-09-2019 Gecenin rengleri, dünyaca ünlü orkestra şefi, IBRAHIM YAZICI ve ünlü sanatçı ve yazar UMAY UMAY program konularımız . Gözünüz ve kulağınız bizde olsun.

Sizlerde programa katılabilir duygu ve düşüncelerinizi kendileri ile paylaşabilirsiniz. Mesajlar İcin,– Pour vos dédicace,- http://parisimparatorfm.com/istekyap.html
Canlı yayın Hattı- 01 48 69 70 56

Programı, aşağıdaki linglerden’de canlı olarak takip etmeniz mümkündür.
Web sayfası AUDİO – http://turkishradyo.com/ – http://parisimparatorfm.com Live Tv GSM TEL GÖRSEL- i-phone – android ve Web sayfası TIKLA İZLE http://pimglive.com – http://turkishradyo.com/pimgliveTV.html

Ayrıca programı, Cep telefonlarınıza aplıkasyonumuz * pimgradio *,App Store veya Google Play’den indirerek Dünyanın her yerinden izleyerek bizleri takip edebilirsiniz.
Pimg Radio France Avrupa’daki Türklerin sesi olmaya devam ediyor

YAŞAR İLE HAYATA DAİR

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER