SON HABERLER » Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu’ndan önemli açıklama

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu’ndan önemli açıklama

şehzade1211 Mayıs saat 21:15 de Osmanlı devletinin 34. Padişahı Serdar-ı Hakan Cennet Mekân Sultan İkinci Abdülhamid Hazretlerinin 3. Kuşak torunu olan Dahi Hanedan Ailesinin Reisi Harun Abdülkerim Osmanoğlu Efendi’nin oğlu ve cennet mekân Sultan İkinci Abdülhamid Han Hazretlerinin 4. Kuşak torunu, Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu Avrupa dan yayın yapan, Paris imparator fm – PİMG RADİO TV’nin Siyasi Arena programina konuk oldu .

GRAND DÉBAT BÜYÜK TARTIŞMA PİMG RADİO-TV ŞEHZADE OSMANOĞLU1

Siyaset içeren hiç bir soru ile karşılaşmayan
Şehzade Abdülhamid kayıhan Osmanoğlu, Katıldığı programda,
Yurdişinda bulunan Mezarliklar,  Yeni yazmış olduğu kitap Şurgun,  Payitaht dizisi ve  Gerçekleştirmek istediği Avrupa ziyareti hakkında sorulan sorulara cevap vererek önemli açıklamalarda bulundu.
OSMANOGLUPAYITAD

 

 

 

 

 

Şehzade Osmanoğlu,  şimdiye kadrar hiç bir yerde açıklamadığı, çok önem arz eden projelerine açıklık getirdi.

Programı  aşağıdaki lingden takip edebilirsiniz

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ