SON HABERLER » Doktorlarımız Halkı ile buluşuyor.

  • xxxxx

user

Doktorlarımız Halkı ile buluşuyor.

serdar

Saat 20 ile 22 arasi yasar bazancirin sunduğu hayata dair canlı yayinimizin sağlık köşesinde Doktorlarımız Halkı ile buluşuyor.
Katılımcı Hocalarımız, çok degerli jinekolog doktor Serdar Dalkılıç kardiyoloji doktor Mehmet Çalışkan ve Psikolog doktor Mahir İşcen Beyler Stüdyo konugumuz olacaklardır bu sağlık programını sakin kaçırmayınız.
PİMG RADİO – PARİS İMPARATOR FM,mi
Karasal Yayınla PARİS ve LYON da Arabalarınızda DAB+ RNT ile Dinlemeniz mümkün olduğu gibi,Cep telefonlarınızdan aplıkasyonumuz * pimgradio *yu, App Store veya Google Play den indirerek Dünyanın her yerinden bizleri dinleyebilirsiniz,
Ayrıca, Bilgisayarlarınızdan, Cep telefonlarınızdan- http://turkishradyo.com/ veya http://parisimparatorfm.com/ dan takip edebilirsiniz
Mesajlarınız için, Pour vos Dédicaces, http://parisimparatorfm.com/istekyap.html,
19-06-2015 saat 20H00 de gerçekleşecek bu önem arz eden programı eğer çok önemli bir işiniz yoksa kaçırmamanızı öneririz.
Programa canlı telefon bağlantıları ile katılmak mümkün olduğu gibi, bugünden sorulmasını istediğiniz soruları e-mail ya da telefonla bildirebilirsiniz.
http://parisimparatorfm.com/istekyap.html ve pimgradio@gmail.com
Tel Canlı yayın 0033 148 69 70 56
PIMG Radyo, Avrupa’daki Türklerin sesi olmayı bugüne kadar gösterdiği gibi daha etkin bir biçimde yayınlarını sürdürmekte kararlıdır.
Kamuoyunun dikkatine Saygıyla duyurulur.
Kadim Özdemir.

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER