SON HABERLER » AVUKATLAR HALKIYLA BULUŞUYOR, 12-şubat-2015 programı (Podcast)

  • xxxxx

user

AVUKATLAR HALKIYLA BULUŞUYOR, 12-şubat-2015 programı (Podcast)

 

David BARIS1

DUYURU!!! Aşağıda AVUKATLAR HALKIYLA BULUŞUYOR yayın tekrarımızı (Podcast) bulabilirsiniz,

Değerli dinleyicilerimiz, AVUKATLAR HALKIYLA BULUŞUYOR, 12-şubat-2015 Saat 20H00 de Pimg Radio France’ın ARENE POLITIQUE (SİYASİ ARENA)) Programı, Kadim Özdemir’in yönetiminde gerçekleşti. Stüdyo konuklarımız, Selçuk DEMİR Rouen Barosu ve Davıd BARIŞ Paris Barosu.Avukatları, Program konuğumuz oldular..

Açık oturumda, Avukat Selçuk DEMİR Telefon aracılığı ile Rouen dan katılarak Fransa’da yaşanan son olayları değerlendirdi. Ayrıca kurmuş olduğu Avukatlar derneği hakında bilgi paylaşınında bulunan Avukat Demir Fransa’da yaşayan Türk toplumuna önemli bilgiler aktardı.

Açık oturumda,,İkinci kez studyo konuğumuz olan Avukat David BARIŞ Türk toplumunun Avrupa’daki yapılanması ve Fransa’da yaşanan son olaylar,hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştı,
Avukat David BARIŞ islam düşmalığının Fransa’nın yanısıra Avrupa’da giderek artiğınıda dile getirdi.

Avukat BARIŞ bilinçli pir toplum yaratmamız gerek ve yaşadığımız ülkelerin parlamentosunda yer almadığımız sürece haklarımızı savunmamız mümkün olmaz diyerek şöyle devam etti.

Gençlerimiz okumalı bu ülke kendilerine büyük fırsatlar sunuyor ben okudum onlarda okuyabilir ve başarılı olabilirler, iyi birey olmanın yolu okumaktır okumaık bir vucut dili olmalı dedi.

Ayrica Türk toplumunu ilgilendiren bir çok konuya değindi.

Bu Programa sizlerde iyi niyet mesajlarınızla katılarak duygu ve düşüncelerinizi paylaştınız.,

Pimg Radio Ailesi olarak bugünde bizleri yalınız bırakmadığınız için hepinizi saygı ile selamlıyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.,

Programı kaçırdıysanız yeniden dinlemeniz mümkündür tek yapmanız gereken linge tıklamanız ve dinlemek istediğiniz programı seçmeniz olacaktır,

http://turkishradyo.com/category/podcasts-arsiv

– veya Aşağıda mevcut olan linge tıklayarak anında yayın tekrarımızı (Podcast) dinlemeniz mümkündür iyi dinlemeler,

images

 

PIMG Radyo, Avrupa’daki Türklerin sesi olmayı bugüne Kadar gösterdiği gibi daha etkin bir biçimde yayınlarını sürdürmekte kararlıdır.

Kamuoyunun dikkatine Saygıyla duyurulur.

Kadim Özdemir

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER