SON HABERLER » Siyasi Arena Özel Gündem 10-03-2018 Saadet Partisi Avrupa Safa ŞENEL

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

Siyasi Arena Özel Gündem 10-03-2018 Saadet Partisi Avrupa Safa ŞENEL

Değerli dinleyicilerimiz, Kadim Özdemir ile, Siyasi Arena Özel Gündem programı Cumartesi 10 mart 2018 saat 16 ile 18 arası gerçekleşecektir..

Stüdyo Konuğumuz: Saadet Partisi Avrupa seçim işleri başkanı sayın Safa ŞENEL ve Paris Bölge Başkanı Sn. Hasan GÜREL olacaklardır..
Konu: Saadet Partisi Avrupa yapılanması, Seçim ittifakları ve gündem olacaktır…

Sizlerde programa katılabilir duygu ve düşüncelerinizi kendileri ile paylaşabilirsiniz. Mesajlar İcin,– Pour vos dédicace,- http://parisimparatorfm.com/istekyap.html
Ayrıca programı, Cep telefonlarınıza aplıkasyonumuz * pimgradio *,App Store veya Google Play’den indirerek Dünyanın her yerinden izleyerek bizleri takip etmeniz mümkündür..
Pimg Radio France Avrupa’daki Türklerin sesi olmaya devam ediyor.

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ