SON HABERLER » PİMG RADİO 3-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Malatya’da, TRT Radyo Günleri etkinliğinde

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

PİMG RADİO 3-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Malatya’da, TRT Radyo Günleri etkinliğinde

RADYO GÜNLERİ 3-7 MAYIS MALATYA 2018 -1
Değerli dinleyenlerimiz,

PİMG RADİO 3-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Malatya’da düzenlenecek  2018 kapsamında Malatya’dan yapzcağımız canlı yayınlarla Türkiye’den sizlere sesleneceğiz..

Biz sesin büyüsüne inandık. Görmeden sevdik, görünmeden sevildik. Hayal ettik.Yüreklerimize gönlümüzce resimler çizdik. Hayal gücümüzle dostluğumuzu ve dünyamızı süsledik. Bir ses. Büyülü bir ses. ( PiMG İLVE RADİO/TV ) Avrupa’daki Türklerin sesi,

Söz konusu etkinliğin amacı, siz değerli vatandaşlarımızın radyoya olan ilgisini arttırmak, ve radyo ile olan bağlarınızı güçlendirmektir. Ayrıca, bu etkinlik vesilesiyle yurtdışından seçilerek gelen radyo yapımcı meslektaşlarımızla bir araya gelerek, siz değerli vatandaşlarımıza radyo kültürünün zenginliğini nasıl aşılamak gerektiğini ele almak olacaktır.

Bu etkinlik çerçevesinde, Malatya’da kurulacak 1000 m2 büyüklüğündeki Radyo Köyü içerisinde; canlı yayın yapılabilecek teknik donanıma sahip stüdyolar, spikerlik, diksiyon, program yazma, radyo yayıncılığı gibi konularda ziyaretçilere TRT’nin uzman personeli tarafından eğitim verilmek üzere eğitim salonları; çeşitli oyunların seslendirileceği bir radyo tiyatrosu, karaoke stüdyosu, ziyaretçilerin kendi programlarını hazırlama imkânı ile radyo müzesi ve büyük bir konser alanı bulunacaktır.
BÜTÜN RADYO SEVERLERİ PİMG RADYO STANDINA BEKLİYORUZ…

Radyo bir müzik kutusu değil, Bir eğitim ve kültür yuvasıdır.
KISACASI RADYO BİR BÜYÜLÜ SESSTİR…

trt radio gunleri 2015 malatya

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ