SON HABERLER » Milli ve Manevi Değerlerimiz programı 22-12-2017

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

Milli ve Manevi Değerlerimiz programı 22-12-2017

 

MİLLİ VE M DEĞERLERİMİZ

 

 

Değerli dinleyicilerimiz ve takipcilerimiz,
İlahiyatcı ve Eğitimci Adnan Baştürk, ve Eğitimci Cevdet ALGÜL’ün hazırlayıp sunduğu, Milli ve Manevi Değerlerimiz programı saat 15de.
Konu Cömertlik ve Cimrilik Canlı yayın konuklarımız, Milli Görüş Gn mrkz Hatiplerinden Sebahatdin Uçar ve Ankara Yıldırım Beyazıt ünv ilahiyat Fak Öğretim görevlisi Prof Dr Yakup Civelek. Sakın Kaçırmayınız.

Sizlerde programa katılabilir duygu ve düşüncelerinizi kendileri ile paylaşabilirsiniz. Mesajlar İcin,– Pour vos dédicace,- http://parisimparatorfm.com/istekyap.html
Canlı yayın Hattı- 01 48 69 70 5
Ayrıca programı, Cep telefonlarınıza aplıkasyonumuz * pimgradio *,App Store veya Google Play’den indirerek Dünyanın her yerinden izleyerek bizleri takip edebilirsiniz.
Live Tv – http://pimglive.com
– http://parisimparatorfm.com
– http://turkishradyo.com/
Pimg Radio France Avrupa’daki Türklerin sesi olmaya devam ediyor

 

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ