SON HABERLER » L’ACTUALITÉ POLİTİQUE LOCALE ET NATİONALE. AVEC METİN YAVUZ

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

L’ACTUALITÉ POLİTİQUE LOCALE ET NATİONALE. AVEC METİN YAVUZ

politique metin yavuz

Bonjour à toutes et à tous, ce Mercredi 07 juin 2017 a 21H00 avec un nouveau programme le politicien Metin YAVUZ sera avec vous.
CE PROGRAMME SERA DÉDİÉ A L’ACTUALITÉ POLİTİQUE LOCALE ET NATİONALE.
AVEC METİN YAVUZ, NOUS ALLONS TRAİTER DES SUJETS SUİVANT.
1- LE DROİT DE VOTE
2- ABSTENTİON
3- İNCİTATİON AU VOTE
4- CİTOYENNETE
Vous avez une question a poser en direct ? n’hésitez pas.
Pour nous écouter ou voir toutes les routes mènent a PIMG RADIO. Application: pimgradio vous pouvez le télecharger gratuitement sur App Store ou Google Play .
ligne d’écoute Radio sur Web http://turkishradyo.com/ ou http://parisimparatorfm.com/
vous pouvez également nous écoutez en nous voyant sur PimgLive tv avec les recepteures iptv en allant sur Pimg live Tv Paris. ou en cliqueant sur les liens suivants: http://pimglive.tv/ ou – YOUTUBE – https://www.youtube.com/watch?v=IMugi0u60_A – DAIYMOTION- http://games.dailymotion.com/PimgLive/x4fwrvs No: téléphone pour participer à l’émission en direct 00 33 148 697 056
Pour vos dédicaces. ligne. http://parisimparatorfm.com/istekyap.html …
Cordialement
UATEM PIMG MEDIA.

metin yavuz politique
Değerli dinleyicilerimiz, Yeni bir programla 07 Hazıran 2017 saat 21:00 de Siyasetci Sayın Metin YAVUZ sizlerle olacaktır. Program içeriği, yerel ve ulusal siyaset ve yöntemleri ve gündeme damgasını vuran konular.
Sizlerde programa katılarak, duygu ve düşüncelerinizi kedisine birebir aktarabilirsiniz.. Bu program kaçmaz.
Saygılarımızla UATEM PİMG MEDİA
Programı, http://turkishradyo.com/ veya http://parisimparatorfm.com/ dan,Dinlemeniz mümkün olduğu gibi, Cep telefonlarınıza aplikasyonumuz * pimgradio *yu, App Store veya Google Play’den yükleyerek, Dünyanın her yerinden bizleri takip edebilirsiniz.
Ayrıca aşağıdaki linklere tıklayarak programı izleyerek dinlemeniz mümkündür. 1-iptv üzerinden http://pimglive.tv/ veya – YOUTUBE – https://www.youtube.com/watch?v=IMugi0u60_A – DAIYMOTION- http://games.dailymotion.com/PimgLive/x4fwrvs -.
CANLI YAYIN HATTI 00 33 148 697 056 MESAJLARINIZ İÇİN http://parisimparatorfm.com/istekyap.html Tıklamanız yeterli olacaktır.
Saygılarımızla.UATEM PIMG MEDIA.

 

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ