SON HABERLER » BİR KONU BIR KONUK PROGRAMI.GECENİN KONUKLARI: HANIMELİ KÜLTÜR DENEĞİ

  • PIMG RADIO FRANCE TURKISH RADIO AİLESİ OLARAK MUTLULUĞUMUZU SİZLERLE PAYLAŞARAK PIMG RADIO NUN LYON DAN SONRA PARİS TE Karasal Djital yayinna başladığını duyururuz bizleri arabanızda , işyerinizde dinlemek için bünyesinde .T-DMB (Terrestrial Digital Multimedia Broadcasting (RNT) Radio Numérique Terreste (DAB,DAB+) Digital Audio Broadcasting işaretini bulunduran bir cihazınız olması gerekir ( Autoradio.radyo ect..) bilginize Daha geniş bilgi için bize veya bir araba teybi satan mağazaya uğramanız yeterlı olacaktır saygılarla PİMG

user

BİR KONU BIR KONUK PROGRAMI.GECENİN KONUKLARI: HANIMELİ KÜLTÜR DENEĞİ

BU AKSAM , KADIM ÖZDEMIR ILE BIR KONU BIR KONUK PROGRAMI.
GECENIM KONUKLARI: HANIMELI KÜLTÜR DENEGI BASKANI PEMBE HEKİMOĞLU VE YÖNETIMİ SIZLERLE. KONU : KÜLTÜREL ETKİNLİKLER. 03-10-2019 saat 21:00’de. Gözünüz ve kulağınız bizde olsun.

Sizlerde programlarimiza katilabilir duygu ve düsüncelerinizi bizler ile paylasabilirsiniz Mesajlariniz için,– Pour vos dedicace, http://parisimparatorfm.com/istekyap.html – Canli yayin hatti – 00 33 148 69 70 56 – Programlarimizi asagidaki linglerden’de canli olarak takip etmeniz mümkündür.
Ip Tv – Play Tv –Live Tv – Smart Tv – Appel Tv, http://pimglive.com Web sayfasi – http://turkishradyo.com/http://parisimparatorfm.com

Ayrica, Cep telefonlarimiza Smart Tv – Appel Tv lere, uygulamamiz * pimgradio *, App Store veya Google Play’den indirerek Dünyanin her yerinden izleyerek bizleri takip etmeniz mümkündür.

Pimg live Radio-Tv France Avrupa’daki Türklerin sesi olmaya devam ediyor

HANIMELI PARİS - PEMPE HEKİMOĞLU

 

Sizde yorumlayın..

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 

 

 

GSM PLAYER

Yayın akışı programlar

PROGRAM SUNUCULARIMIZ